ЦЕНИ
ОФЕРТИ
РЕЗЕРВАЦИЯ
 

Пакет Нова година 2025-2026

Пакет Нова година

с Руслан Мъйнов, Тутурутка, Анастасия Баткова

Със закуска и вечеря на блок маса

Цена на стая за 3 нощувки

Цена на стая за 4 нощувки

Стандартна стая 2790 лв. / 1426,50 € 3160 лв. / 1615,68 €
Стандартна стая с балкон 2850 лв. / 1457,18 € 3240 лв. / 1656,59 €
Делукс стая 2910 лв. / 1487,86 € 3300 лв. / 1687,26 €
Делукс стая с балкон 2970 лв. / 1518,54 € 3360 лв. / 1717,94 €
Студио с балкон 3180 лв. / 1625,91 € 3560 лв. / 1820,20 €
Едноспален Апартамент 3630 лв. / 1855,99 € 4120 лв. / 2106,52 €
Настаняване на допълнителни гости:
(годините на гостите се изчисляват към датата на настаняване)
До 5 години включително БЕЗПЛАТНО
От 6 до 11 години включително 180 лв. / 92,03 € 240 лв. / 122,71 €
Над 12 години 330 лв. / 168,73 € 400 лв. / 204,52 €
1 възрастен или 1 възрастен с дете до 5 г. вкл. в двойна стая: -30 лв. (15,34 €) от цената на вечер

Пакет НОВА ГОДИНА:

– Руслан Мъйнов  /31.12./
– Анастасия Баткова  /31.12./
– Тутурутка  /01.01./
– Диджей с томболa с награди  /31.12 и 01.01./
– Музикална програма на акустичен роял  /30.12./
– Новогодишен брънч  /01.01./
– Специална анимация за децата всеки ден – Знаете, че в това сме най-добрите!
– Изключително богата на асортимент блок маса за закуска и вечеря – прясно изцедени сокове, кафе еспресо, разнообразие от висококачествени месни и безмесни деликатеси, сирена и колбаси, на момента изпечени цели прасенца, пуйки, агънца и още в изобилие.
Детски център с аниматори с контролиран достъп
БЕЗПЛАТНО настаняване на две деца до 5 г. вкл.
5 вътрешни басейна (темп. на водата от 32°C до 36°C)
– 2 джакузита – външно и вътрешно (темп. на водата 38°C)
– Ползване на термална зона (билкова сауна, финландска сауна, инфрачервена сауна, парна баня, студена стая, релакс зона) и фитнес зала

За резервации: 
+359 894 529 777
+359 893 058 047

РЕЗЕРВИРАЙТЕ

Офертата по пакет „Нова година“ е валидна в периода от 30.12.25 до 02.01.26 вкл.

Посочените цени са на помещение за двама възрастни за съответния брой нощувки и включват:

  • Закуска и вечеря по време на престоя на много богата блок маса, 5 вътрешни басейна (32°C до 36°C), 2 джакузита (38°C), ползване на СПА център (билкова сауна, финландска сауна, инфрачервена сауна, парна баня, студена стая, релакс зона) и фитнес зала, паркинг, Wi-Fi в целия комплекс, застраховка, 9% ДДС
  • Празнична вечеря на 31.12. на блок маса, която включва и 100 мл аперитив, 2 бр. безалкохолни напитки, пенливо вино.
  • Новогодишен брънч на 01.01.
  • Празнична музикална програма
  • Детски център с аниматори с контролиран достъп
  • Целодневна специална анимация за децата всеки ден: 
    • Рисуване с професионален художник
    • Кулинарни занимания с нашите готвачи
    • Детски дискотеки
    • Кино вечери
    • Грънчарство
    • Куклен театър
    • И още много изненади и специални гости очакват всички малчугани!

    *Хотелът си запазва правото на промени по програмата

    Знаете, че в анимацията сме най-добрите!

  • В посочените цени не е включен туристически данък, който се начислява отделно по 0,55 лв. (0,28 €) с ДДС на човек за ден
  • Моля, имайте предвид, че напитките по време на останалите вечери не са включени в пакета
  • За всяка резервация се изисква авансово плащане в размер на стойността на първата нощувка от пакета до 5 календарни дни. При неплащане в срок, резервацията автоматично се анулира.
  • При резервация до 10 дни от датата на настаняване, авансовото плащане се дължи до 24 часа след създаването на резервацията.
  • Остатъкът от сумата по резервацията се заплаща на място в хотела при настаняване
  • Предлаганата отстъпка е лимитирана и важи за определен брой стаи до изчерпване на техните количества.
  • При онлайн резервации: Отстъпката се визуализира на момента, още при самото онлайн търсене за свободни дати преди да създадете резервацията (ако има налични помещения по офертата). Ако посочената отстъпка не се визуализира преди да направите онлайн резервация, означава, че вече за този период отстъпката се е изчерпала
  • Анулации без неустойка могат да се правят до 30 дни преди датата на настаняване. След тази дата се дължи 100% неустойка от внесения депозит (с изключение на форсмажорни обстоятелства или ситуации касаещи здравoсловното състояние на гостите – изисква се медицински документ)
  • Промяна или съкращаване на престоя по тази оферта не може да се извършва! При корекции, ако има приложена отстъпка, тя и всички привилегии ще бъдат загубени! За всички корекции се дължи 100% неустойка от стойността на престоя.
  • Трети и/или четвърти гост се настанява на разтегателен фотьойл, допълнително легло или трето редовно легло с включена закуска и вечеря спрямо посочените по-горе доплащания и максимално допустимия капацитет на помещението.
  • В случай, че желаете да сте на една обща маса с други гости, моля да ни информирате предварително.
  • Със създаването на резервация, Вие се съгласявате с политиките на Парк и СПА Хотел Марково
  • Хотелът си запазва правото на промени по пакета и спирането на отстъпката

Разгледайте всички предложения